Історія компанії

В 1965 р. в м. Штутгарті в Німеччині фармацевт Фріц Вьорваг відкрив аптеку «Gesundhaus»—«Дім здоров'я». Й досі тут працює його дружина.
Але у батьків Фріца Вьорвага діагностували цукровий діабет. Тому все своє життя він присвятив боротьбі з цією хворобою.

В 1971 р. він заснував фармацевтичну комапію «Вьорваг Фарма», яка спеціалізується на виготовленні лікарських препаратів для лікування цукрового діабету та його ускладнень, покращуючи якість життя людей з цим захворюванням.

Асортимент компанії нараховує більше 300 препаратів для лікування цукрового діабету, його ускладнень, серцево-судинних захворювань, стресу, а також вітамінно-мінеральні комплекси. Та їх кількість постійно поповнюється. 

Сьогодні сімейну справу пана Вьорвага продовжують його діти - Маркус та Моніка.

Фармацевтична компанія «Вьорваг Фарма» представлена в понад 30 країнах світу. В Україні свою діяльність представництво компанії розпочало з жовтня 2003 р. Під керівництвом Тарабанової Вікторії Йосипівни компанія динамічно розвивається, освоюючи непростий фармацевтичний ринок України.


З метою підтримки людей з цукровим діабетом «Вьорваг Фарма» в Україні реалізує соціальну програму по ранній діагностиці полінейропатії за допомогою відкриття центрів діагностики ДПН. Кожний бажаючий може пройти діагностику, а також отримати рекомендації щодо профілактики та лікування ДПН. 

«Вьорваг Фарма» в Україні - це якість і безпека німецьких препаратів , перевірені часом ,а також висококваліфікована підтримка співробітників української команди.

 

«Вьорваг Фарма» - висока якість життя пацієнтів!