ВЬОРВАГ Фарма: компетентність у біофакторах

woerwagpharma-teaser-unternehmen

«Наше ключова перевага полягає в тому, що ми зберігаємо відповідальність сімейного бізнесу. Ми відстоюємо цінності, які не фігурують в балансових відомостях, і послідовно розвиваємося незалежно від банків та інвесторів. Гуманність, близькість до людини і особиста відповідальність - це принципи нашої великої команди, яка готова безперервно змінюватися і вдосконалюватися.»

Моніка Вьорваг і д-р Маркус Вьорваг, керуючі директори WÖRWAG Pharma.

Читати Інтерв'ю

ВЬОРВАГ Фарма (WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG) є фармацевтичною компанією з філіалами у різних країнах. Компанія розробляє та продає біофакторні продукти.

Асортимент продукції компанії ВЬОРВАГ Фарма охоплює як рецептурні, так і безрецептурні препарати, а також харчові добавки. Більшість продуктів, які продаються виключно в аптеках, використовуються для лікування супутніх захворювань діабету, таки як нейропатії (пошкодження нервів), серцево-судинні, неврологічні захворювання.

У 2016 р. компанія зі штатом 900 співробітників у понад 35 країнах досягла продажів приблизно у 175 мільйонів євро. Її ринки збуту це Німеччина, Східна Європа, Росія, країни Балтії, Центральна Азія та Латинська Америка.

ВЬОРВАГ Фарма — це сімейна компанія на чолі з другим поколінням власників, д-ром Маркусом Вьорвагом і Монікою Вьорваг, а також із Герхардом Майєром. Компанія заснована в 1971 р. в Штутгарті д-ром Фріцом Вьорвагом. Штаб-квартира знаходиться в Бьоблінгені (Німеччина).

Історія

Міська аптека в Штутгарті, де все почалося одного дня в 1965 р., все ще належить нашій компанії та є невід'ємною частиною того шляху, на якому ми себе бачимо.

Відтоді успішні ринкові ініціативи привели нас у понад 35 країн. У всьому світі наш бренд представляють співробітники у філіалах та офісах з продажу. І ще наше походження залишається важливою точкою відліку: воно надає нам укоріненість, яка нам потрібна, щоб бути відкритими для нових ідей. Щоб за їх допомогою ми могли формувати майбутнє...

history
Наше бачення

Бути ближче до потреб наших клієнтів. Бути ближче до людей. Так ми можемо краще їх зрозуміти та краще їм допомогти.

Our Vision
Наші цінності

Їх представляють відповідальність, продуктивність та ідентифікація.

Our Values
  • Відповідальність. Не просто слово, а життєве твердження з міцним корінням.
  • Продуктивність. Метою є прибуткове зростання. Шляхом, який вписується в наше самосприйняття.
  • Ідентифікація. Дуже легко ідентифікувати себе з чимось, у що ти зробив якийсь істотний внесок. Спільний, ціннісний і мотивований.
woerwagpharma-elder-businesswomann-whit_two-colleagues

Місцезнаходження

woerwagpharma-map

Ми успішно ведемо бізнес вже більше ніж у 35 країнах. Наша мета полягає в подальшому розширенні на нових ринках, перш за все в Азії та Латинській Америці. Ми прагнемо до цього за економічними причинами - при цьому твердо стоячи на рідній Німецькій землі.

Детальніше